EBS Otel

EBS Otel’de, otelcilik çeyrek asırlık tecrübe edinmiş, konaklama işletmeciliği mezunu profesyonel otel genel müdürü, profesyonel departman amirleri, profesyonel teknik ekip, profesyonel mutfak ve servis ekibi ile siz misafirlerimizin mutlu ve huzurlu konaklamalarınız için hizmet vermektedir.

Otelimizde 1 engelli odası, 1 junior suit, 6 family room, 7 triple room, 7 corner room, 7 double room, 41 twin room olmak üzere toplam 70 oda 165 kişi konaklama kapasitesi mevcuttur.

Rahatça dinlenip hoşça vakit geçirmeniz için tasarlanmış lobi alanımızda, ücretsiz sıcak ve soğuk içecek hizmeti, televizyon, kütüphane ve okuma alanı bulunmaktadır.
Otelimizin tüm alanlarında ısıtma ve soğutma sistemleri, ücretsiz wifi bulunmaktadır.

Otelimizin 8. Katında, enfes Ankara manzarasını ayaklarınızın altına seren restaurantımızda usta şeflerimiz tarafından hazırlanmış zengin çeşitli mükemmel açık büfe kahvaltımızla güne mutlu başlayabilirsiniz.

Çok amaçlı ve VİP toplantı salonlarımız, tüm etkinlik ve toplantılarınız için hizmetinizdedir. 200 kişilik “Çok Amaçlı Toplantı Salonu” ses geçirmez profesyonel bölünebilir alanlar, profesyonel sahne ışıklandırması ve ses sistemi, simultane odaları, salon içi yönetim teknik personel odası, barkovizyonlar, temiz hava akımı, ısıtma soğutma klima sistemleri, yangın ve ses anons sistemleri, led ışıklı sahne arkası, kürsü hizmetleri ile her ihtiyacınıza cevap verecek kapasitededir.

Kadınlar ve erkekler için ayrı olarak tasarlanmış mescit bölümümüzde, ibadetlerinizi huzur içinde gerçekleştirebilirsiniz.

Açık ve kapalı otoparkımız ve vale hizmetimiz ile aracınızı güvenle park edebilirsiniz.

Otelimiz Kızılay ve Ulus gibi merkezi alanlara çok yakın olup, Esenboğa havaalanına araçla 35 dakikadır.

EBS Otel olarak amacımız, kendinizi güvende hissedeceğiniz unutulmaz bir konaklamaya ev sahipliği yapmaktır.